JUDOVÍKEND

18.06.2018

Městský sportovní klub Orlová uspořádal pro své děti v oddílu juda víkend plný zdravého sportu, super zábavy a zajímavých poznatků.

Městský sportovní klub je zaměřen především na děti a mládež, proto nemohl chybět u pořádání dne dětí. 1. června u Domu dětí a mládeže se mohly děti pobavit na několika stanovištích MSK a nejen to. Pro děti z judoškolek MSK uspořádalo zakončení půlročního kurzu, tentokrát pod širým nebem. Turnaj MINIjudistů se konal už podruhé.

V sobotu se judisté MSK Orlová zúčastnili krajského přeboru dorostenců a mužů v Ostravě. Po delší době se na tatami objevil jako závodník Tomáš Heczko mladší a obsadil krásné 2 místo v kategorii mužů. Na stejném místě se usadil i Honza Strakoš v dorostencich.

MSK Orlová a Judo Club Orlová pořádají již druhý ročník turnaje přípravek v judu.
Přijděte se podívat na netradiční atmosféru soubojů juda, a to na zimní stadion ve městě.

3. - 4. 2018 se v hale Podvinný mlýn v Praze konal Evropský pohár v Judu. Na turnaj se sjela nejen evropská reprezentační špička, ale vzhledem k tomu, že turnaj byl Open, přijel také současný mistr světa Naohisa Takató. Z české elity nechyběl především Lukáš Krpálek, jehož cílem bylo vybojovat zlato. Bohužel byl v semifinále poražen a odnesl si...

Oddíl juda Městského sportovního klubu Orlová se o víkendu 17. - 18. února účastnil v rámci Českého poháru Judo Grand Prix v Atletické hale v Ostravě. Této velké akce se účastnilo cca 1600 závodníků a závodnic z 13 zemí a věkového rozmezí od 13 do 23 let.