Městský Sportovní Klub Orlová

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ PŘÍPRAVKY

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 

MSK Orlová – Dolní Lutyně 3:37 (3:17)

Střelci:
 2X Ochodek
 Pluhař

Dnešní utkání jsme pojali trochu jinak. Kluci, kteří si svým dlouhodobým přístupem, docházkou a fotbalovou kvalitou drží své místo, šli dnes „za odměnu“ trénovat se starší kategorií 

Zároveň jsme chtěli dát větší prostor širšímu kádru, aby ostatní dostali možnost ukázat, jak na tom aktuálně jsou, a zabojovali o své místo v dalších mistrovských utkáních. Byla to šance pro každého ukázat svůj přístup, nasazení i fotbalovou kvalitu 

Soupeř od začátku dominoval a vzhledem k průběhu utkání často nastupoval záměrně o hráče méně.

Dnešní zápas nám jasně ukázal, kde se momentálně nacházíme. Někteří kluci potřebují ještě čas a zatím nejsou připraveni být týmu na hřišti větším přínosem. V některých pasážích jsme tak prakticky hráli o hráče méně.

Na druhou stranu jsme viděli i velmi pozitivní věci – u některých hráčů byla vidět snaha, bojovnost a hlavně odvaha nebát se hrát. Právě ti svou šanci využili a ukázali, že se na ně dá do budoucna spoléhat 

Na posledních sedm minut jsme do hry poslali čtyři hráče, kteří dnes místo zápasu absolvovali trénink se starší kategorií. A obraz hry se okamžitě změnil. Najednou jsme to byli my, kdo soupeře tlačil, byl aktivnější a herně lepší.

To je jasný důkaz, že i proti takto kvalitním soupeřům můžeme být konkurenceschopní. Potřebujeme ale od všech hráčů větší kvalitu, větší odvahu a především pravidelnou docházku na tréninky. Bez poctivé práce to zkrátka nepůjde Děkujeme soupeři za utkání Rodičům za podporu

Orlová 
Jedna cesta. Jeden tým. 
Jedeme dál!