Dorost MISTREM krajské soutěže

Ano po dlouhých sedmi letech opět dorost dokázal svoji soutěž vyhrát. Bilance 97:30 a 57 bodů mluví za vše. Zdrcujícím a strhujícím jarem nakonec předběhl náš dorost jak Fryčovice, tak i suveréna podzimu Kopřivnici. Po výhře Kopřivnice bylo jasným cílem dorostu neprohrát. V prvním poločase se soupeř ještě držel, ale kluci předvedli charakter a famózním začátkem druhého poločasu, kde během pěti minut jsme v 50. minutě vedli 3:0, nenechali kluci nikoho na pochybách. Ve 46. minutě předvedl fotbalovou parádu Kuba Motloch a skóre se otevřelo 1:0. Ve 49. minutě Dani Slowik vypálil na branku a „angličanem“ rozjásal rekordní publikum podruhé 2:0. O minutu později přidal branku na 3:0 opět Kuba Motloch bylo o osudu utkání jasno. V 68. minutě přišel zbytečný faul hostí a na penaltu si mužstvo vyžádalo toho, kdo by měl brankám zabraňovat, brankáře Kubu Helebranda. Ten zcela mazácky proměnil pokutový kop na 4:0. Poslední slovo pak měl v 80. minutě kapitán domácích Vojta Kadlíček, který si touto trefou připsal 39. branku sezóny a uzavřel tak účet utkání na konečných 5:0. Skvělé domácí publikum (přes 200 návštěvníků) pak připravilo v posledních minutách utkání dorostu oslavné chorály. Po konečném hvizdu rozhodčího začaly oslavy.
Nejproduktivnějším hráčem soutěže se stal Vojta Kadlíček gratulujeme.
SKVĚLÁ PRÁCE A TÝMOVÝ DUCH – GRATULUJEME!
Děkujeme za foto panu Horovi 👏👏👏