Akce pojď hrát hokej je zase tady!!!

Každoroční hokejová akce pro nejmenší je zase tady!!!

Uvažuješ nad sportem a nevíš který si vybrat? 

Tak právě pro tebe je tady možnost si vyzkoušet jaké to je být hokejistou. 

Ve čtvrtek 27.01.2022 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. MSK Orlová ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na orlovském zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy. Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na šéftrenéra Jiřího Pavláta 732 780 503 nebo na asistenta šéftrenéra Aleše Přečka 731 899 617 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací najdete zde: www.tydenhokeje.cz. Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podeváté po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem přes 30 000 dětí.

Akce bude probíhat ve čtvrtek 27.01.2022 od 16:00, na zimním stadionu v Orlové (Na Stuchlíkovci 982)


Meeting s rodiči bude probíhat v prostorech V.I.P na zimním stadionu.

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek