Víkendový hokejový expres

Tigers Zlín – MSK ORLOVÁ Dorost 6:3
Góly: Štebel, Smieško, Klupa
I když to výsledkově až tak nevypadá odehráli jsme výborné utkání. S týmem který je poskládaný převážně z extraligových “odpadlíků” jsme drželi krok celý zápas. Dneska bych těžko vybral někoho kdo vyčníval, všichni hráči podali perfektní výkon.
 
Msk Orlová st.žáci x Český Těšín12:4
Branky a nahrávky: Janík (3+2), Štebel (3+2), Nogova (1+2), Kusník (1+0), Puzder (2+0), Kunčický (1+1), Kůrka (1+0)
Náš tým od začátku až do konce kontroloval utkání a některé vstřelené branky ,byly hokejové lahůdky. Týmu děkuji za pěkný zápas.
 
Naši hokejisté 4 a 5 třídy mají za sebou perný víkend. V sobotu na ledě přivítali borce z Havířova a v neděli jsme na našem ledě odehráli zápasy s Kopřivnicí. Jelikož máme málo dětí ve 4 třídě hrají tyto zápasy hlavně naši třeťáci a na ledě je věkový rozdíl kolikrát hodně znát. Pozitivní na tom je, že pro naše třeťáky je to super škola a hlavně mají velkou zápasovou vytíženost
5 třída odehrála 2 perfektní zápasy kdy Havířov porazila 12 – 5 a Kopřivnici 10 – 4. Všichni hráči na ledě tento víkend podali parádní výkon. Pomalu na trénincích začínáme nacvičovat vyjetí ze třetiny, dodržování pozic na ledě. Kluci to dokázali přenést do zápasu a za to jsem moc rád, protože pak sami na ledě zjistí, že to funguje a že ty tréninky k něčemu jsou.

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek