Sportovní školky zakončovaly opět velkolepě

Dnešní den se nesl ve znamení RADOSTI pro ty nejmenší členy MSK Orlová. Sportovní školky, které jsou u nás již tradicí, měly velký den, a to zakončení druhého pololetí celého kurzu. Zimní stadión v Orlové hostil hned 7 týmů ze školek zapojených do projektu sportování v mateřských školách.
Radost, štěstí a především první velký sportovní zážitek, to byly stěžejní body celé akce. A povedlo se, aspoň tedy podle výrazu dětí! Na úvod nás navštívil druhý místostarosta Mgr. Roman Galia a o finální předání medailí a cen se postarala vedoucí oddělení školství, kultury a sportu Ing. Pavlína Kucharczyková, za což moc děkujeme.
Hlavní myšlenkou celého projektu je, aby děti již v mateřských školách mohly okusit co je sportování a snad si co největší množství dětí sport zamiluje a budou ve zdravém pohybu pokračovat dokud budou moci.
JSME JEDEN TÝM, takové heslo razí naši skvělí trenéři v MSK Orlová.
Druhý turnus dětí sportovních školek nás čeká hned za týden.
ŽIVOT JE O ZÁŽITCÍCH