Orlová sice dnes slaví své dny a inline se přidal

Dnešní Den města Orlové jsme doplnili i o sportovní okénko. Na zimním stadiónu v Orlové proběhl ligový turnaj inline hokejistů – mladších žáků. Omlazený tým dnes nastoupil proti třem silným soupeřům a ani s jedním si nakonec nedokázala Orlová poradit. Za zmínku však stojí především to poslední utkání se Zlínem, kde opět bylo možné sledovat velice vyrovnaný souboj, který se nakonec gólově zastavil až v poslední minutě utkání ve prospěch Zlína.
Hlavní myšlenka však byla naplněna, a to aby každý hokejista dostal svou šanci na palubovce a porval se o místo v základní sestavě.
MSK Orlová – Přerov 1:4
MSK Orlová – Kroměříž 4:11
MSK Orlová – Zlín 6:7

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek