U11 Stopka ve čtvrtfinále

Také tým U11 baseballového oddílu sehrál v neděli 11. 9. druhý zápas čtvrtfinále ligové sezóny 2022, tentokrát na hřišti Hitu Opava. Po prohraném prvním čtvrtfinálovém zápase na domácí půdě jsme vstupovali do utkání s nadějí na otočení stavu série a vynucení si třetího zápasu. Od začátku jsme viděli vyrovnaný souboj, jak v obraně tak i útoku. Zisk 9ti doběhů na 7 hitů je zatím nejlepším útokem za celou sezónu. Jen jedna smolná směna z celkem 4 odehraných rozhodla o celkovém vítězství soupeře 16:9 a vystavilo nám stopku do dalších bojů o medailové příčky. Letošní soutěž pro U11 je tedy u konce.
Celkové hodnocení uplynulé oblastní soutěže „Východ“ je z pohledu trenérů uspokojivé. Musíme konstatovat, že nastalo velké herní zlepšení u většiny členů týmu U11. Také jsme však načerpali mnoho poznatků jak celkově hru posunout na lepší úroveň, především práci nadhazovačů a taktiku obrany musíme pilně přes zimu trénovat.
Trenér: Pavel Novotný

Ženy padly ve Veřovicích

Ve třetím kole soutěže zajížděly naše ženy na horkou půdu Veřovic. Při posledním zápase, který tady odehrály jsme hráli na sněhu. Tentokrát bylo hřiště notně

Celý článek

Mladší přípravka boduje

V pondělí naše přípravka odehrála soutěžní utkání v Havířově s týmem MFK Havířov-bílí. Po slabším začátku se kluci pomalu začali sehrávat a herně se lepšit

Celý článek