U11 Stopka ve čtvrtfinále

Také tým U11 baseballového oddílu sehrál v neděli 11. 9. druhý zápas čtvrtfinále ligové sezóny 2022, tentokrát na hřišti Hitu Opava. Po prohraném prvním čtvrtfinálovém zápase na domácí půdě jsme vstupovali do utkání s nadějí na otočení stavu série a vynucení si třetího zápasu. Od začátku jsme viděli vyrovnaný souboj, jak v obraně tak i útoku. Zisk 9ti doběhů na 7 hitů je zatím nejlepším útokem za celou sezónu. Jen jedna smolná směna z celkem 4 odehraných rozhodla o celkovém vítězství soupeře 16:9 a vystavilo nám stopku do dalších bojů o medailové příčky. Letošní soutěž pro U11 je tedy u konce.
Celkové hodnocení uplynulé oblastní soutěže „Východ“ je z pohledu trenérů uspokojivé. Musíme konstatovat, že nastalo velké herní zlepšení u většiny členů týmu U11. Také jsme však načerpali mnoho poznatků jak celkově hru posunout na lepší úroveň, především práci nadhazovačů a taktiku obrany musíme pilně přes zimu trénovat.
Trenér: Pavel Novotný

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek