Šneci prospali turnaj U9

Sobotní den v Arrows Parku Ostrava nabídl podívanou na turnaj kategorie U9, ve kterém nastupují všechny týmy oblasti východ v počtu 6 celků. Úvod turnaje patřil klasicky základním skupinám, ze kterých se postupovalo do následného playoff. A jak vždy hodnotíme pozitivně výkony našich svěřenců, tak v tomto případě musíme být dosti kritičtí. Nešlo nám prakticky nic. Nejde o to, že se hráčům nedařilo ani na pálce ani v obraně, ale šlo především o projev ve hře samotné. Nemastnost, ledabylé pohyby, nesoustředěnost, naprosté odfláknutí a nezájem o hru. Hráči po úvodních dvou utkáních vypadali, jak by baseball hráli maximálně dva týdny. Díky prohrám byl tým z Orlové posunut do boje o 5. místo, kde se dvakrát utkali se Skokany Olomouc. V těchto utkáních již přišel náznak snahy a změny herního projevu, nic to však nezměnilo na dvou inkasovaných porážkách i od Olomouce. Po jarní části sezóny U9 Snails okupuje prozatím bronzovou příčku, ale pevně věříme, že i na podzim zvládneme konkurovat všem týmům v tabulce a své postavení v tabulce minimálně obhájíme. Zamakáme a jdeme dál.
Trenéři: Kozák, Brožek, Olšanský