Poslední zápasy U11 v zimní lize

Naši Snails v neděli 24.3. hráli v kategorii U11 poslední 2 zápasy zimní ligy proti Klasiku Frýdek-Místek a Hitu Opava v Olšanech u Olomouce. Výrazně oslabené družstvo pro menoci bylo doplněno mladšími hráči z kategorie U9 a přesto odjelo hrát jen 8 dětí. Před každým zápasem jsme byli doplněni o jednoho hráč z jiného zúčastněného týmu, abychom mohli nastoupit do zápasů.
Hned v prvním zápase proti Klasiku se již od první směny hráčům moc nedařilo. I přes pěkné obrané zákroky mladých hráčů soupeři stáhli v první směně 5 doběhů. V útoku se naopak mladým hráčům moc nevedlo, především z důvodu nadhozu, na který ještě nejsou zvyklí a starší nestihli náskok dorovnat. Konečné skóre 10:2 pro Klasik Frýdek – Místek.
Druhý zápas proti Hitu Opava se nesl ve stejném duchu. V poli se nám outy nedařily a ani v útoku se šnekům nedařilo dohnat náskok soupeře. Zde se dá vypíchnout jen běžecký homerun od Nikolase Gavenčiáka. Zápas jsme nakonec prohráli v poměru 11:5.
Trenéři – M.Křístek, V. Kajan a R.Olšanský