Baseballová zimní liga v Orlové

Sobota 16.12. patřila baseballovému klání v kategorii U9. Ve sportovní hale Gymnázia Orlová se utkalo pět týmů oblasti „Východ“ v prvním turnaji Zimní ligy 2024. Celkem se odehrálo 10 vzájemných zápasů mezi družstvy Klasik Frýdek-Místek, Arrows Ostrava, Hit Opava, Skokani Olomouc a domácími MSK Snails Orlová. Hned na úvod nastoupilo domácí družstvo proti Arrows Ostrava a i přes výbornou obranu nás soupeř v dohrávce poráží 3:1. V dalších dvou zápasech se nám daří skórovat, nejprve porážíme Klasik 5:3 a následně i Hit 9:8. Do posledního zápasu proti Skokanům Olomouc nastupujeme s chutí porvat se o další vítězství. Vyrovnaný soupeř nám nedal nic zadarmo a zápas končí remízou 4:4. Trenéři hodnotí dnešní výkon našich hráčů na dobré úrovni s chutí bojovat o dobrý výsledek, jen trošku vázla útočná hra na pálce.
Trenéři – Vít Brožek, Roman Olšanský a Dalibor Olšanský. Poděkování patří rozhodčímu turnaje Vojtovi Kajanovi a za fotoreportáž rodičům našich hráčů.