U8 se nevzdává a bojuje do konce

Sobotní odpoledne bylo možné shlédnout na Arrows Ostrava ligový turnaj s účastí našich nejmenších baseballistů U8. Kategorie i v početním oslabení (pouze 8 statečných, marodka) se nebála doslova vletět do svých utkání.
Hned na úvod čekal Šneky nejsilnější soupeř a favorit turnaje domácí Arrows. Děti hrály opravdu skvělý minibaseball. Útočná hra se dařila a tak dokonce Šneci vedli nad favoritem. Jeden velmi vydařený odpal Arrows nakonec znamenal těsnou prohru pro malé Šneky 8:7.
Druhé utkání s Hit Opava opět ukázala sílu v útočné hře Orlové. Ale chybná hra na metách nám bohužel taktéž podkopala vedení v zápase a nakonec jsme prohráli i druhý zápas v poměru 15:11.
I přes dvě porážky kluci nesvěsili hlavy a s plnou vervou nastoupili do utkání se Skokany Olomouc. Po velkém přelívání skóre nakonec Orlová měla trošku více baseballového štěstí a skvělou hrou urvali vítězství 14:13.
Kluky čeká ještě hodně práce ve zdokonalování své hry před blížícím se největším turnajem First Cup, ale za svůj výkon zaslouží řádnou pochvalu.
Trenéři: Kozák, Boturová, Olšanský