U11 veze dvě prohry z Frýdku

Ve čtvrtek hráli naší baseballisté další ligové zápasy proti Klasiku z Frýdku Místku.
V první zápase se na kopec postavila Sofie Slupská i přes všechnu snahu týmu se soupeři podařilo v první směně bodovat. Snails v útoku byli taky úspěšní a podařilo se snížit stav. Výkony obou družstev byly vyrovnané do poslední směny, kdy jsme museli kvůli počtu nadhozů stáhnout Sofii z kopce. Svou premiéru na kopci si odbyl Vojtěch Sliwka. Soupeř Vojtovy lehké nervozity dokázal využít a vyhrál zápas 11:4.
Začátek druhého zápasu byl opět vyrovnaný. Za Orlovou začala na pozici nadhazovače Natálie Macurová, která dokázala soupeři povolit pouze jediný bod. Náš soupeř proti nám postavil svého nejlepšího nadhazovač, který nás v útoku k ničemu nepustil. Snails postavili jako druhého nadhazovače Tobiáše Tomicu. Obranná hra se nám rozsypala a tak soupeř dokázal skórovat na konečných 11:0.
Po dohodě s trenéry musíme změnit systém a koncepci tréninkových jednotek a začít více pracovat s mladými nadhazovači, aby mohli konkurovat lepším týmům z oblasti.
Trenéři: Michal Křístek, Vít Brožek