Orlovský baseball poprvé na hřišti

Ve středu 12. 4. zahájila naše U 11 ligovou sezónu 2023 prvními zápasy na Arrows parku Ostrava.
Do prvního dvojzápasu proti Arrows U10 Ostrava jsme bohužel nastupovali oslabení o dva klíčové hráče na postu zadáka i nadhazovače. Naše oslabení bylo znát v celém průběhu dvojzápasu. Především ve druhém zápase chyběl jeden z nadhazovačů, který byl nahrazen nezkušeným Nikolasem Gavenčiakem, ale i přesto předvedl velmi vyrovnaný výkon. Přes veškerou snahu potrápit soupeře a nedat mu nic zadarmo se nám nepodařilo ani v jednom zápase zvítězit. Jeden úspěch jsme však získali, a to v podobě prvního houmerunu 2023 pro naše barvy. V prvním zápase jsme ještě soupeři odolávali, konečný výsledek 6 : 10. Na druhém zápase bylo znát naše oslabení a soupeř vyhrává 3 : 15.
Trenéři. M. Křístek, V. Brožek a V. Kajan
Další zápasy MSK Snails Orlová tentokrát v kategorii U 9 se opět budou hrát na Ostravských hřištích a to v neděli 16. 4. 2023 od 10.00 hod.