Výsledky Virtuální běh Orlová – BŘEZEN 2021

Již podruhé a opět vynikající výkony!

Běhali jste, chodili jste, sdíleli jste své zážitky, skvěle komunikovali, ale především jste se HÝBALI, a to již podruhé v řadě. Hlavně něco dělat, když už toho moc dělat nejde 🙂

Celkem Vás běželo 259, čímž jste opět posunuli laťku běžeckých a chodeckých výkonů. Výzvu splnilo celkem 231 sportovců, což je naprosto vynikající.

Níže v článku naleznete kompletní výsledkové listiny, tak koukněte, jak jste dopadli. DŮLEŽITÉ! Nejde o to, kteří jste skončili, ale že jste se ZAPOJILI a udělali něco pro sebe a své zdraví!

A teď organizačně:

1. na tomto odkaze naleznete svůj elektronický DIPLOM podle svého startovního čísla.

2. od 06.04.2021 jako úspěšní závodníci si můžete vyzvednout pamětní žeton na tento běh, který do závodu věnovala Komise pro zdravou Orlovou. Odběrové místo je u tajemníka komise Bc. Tomáše Siekiery v kanceláři č. 308 Městského úřadu Orlová – ul. Osvobození 796, Orlová 73514.

https://www.mesto-orlova.cz/cz/radnice/kontakty/zamestnanci-meu/359-siekiera-toma.html

3. VYZVEDNUTÍ MEDAILÍ – “účastnický balíček”
Vládní nařízení nám dost svazují ruce pro výdej všech registrovaných medailí. Ale my to nějak dáme přece!
06.04. až 08.04.2021 v čase 8:00 – 16:00 si můžete vyzvednout své balíčky u naší slečny asistentky Veroniky B. v naší kanceláři MSK Orlová, která sídlí ve sportovním areálu města Orlová – ul. Na Stuchlíkovci 340, Orlová 73514 (budova Slavie, II. patro) – budeme mít přichystané směrovky. Platba pouze v HOTOVOSTI.
V balíčku naleznete:
1. Účastnickou medaili
2. Účastnický žeton – nemusíte jej tedy vyzvedávat na městě Orlová (viz bod 2.)
3. Tištěný diplom
4. Informace o dalším pokračování projektu Virtuálních běhů Orlová

Pokud v tento termín si medaile nevyzvednete, jistě se domluvíme na jiný příhodný termín nebo místo. Ti co jsou mimoorlovští, je možné zaslat balíček také poštou na dobírku (s většinou je již přeprava domluvena).

4. Losovací SOUTĚŽE
Vyhodnocení a live vysílání slosování startovních čísel proběhlo ve středu 30.03.2021 a výherce již známe – viz video na FB. S výherci se budeme kontaktovat k vyzvednutí (nebo zaslání ) cen :https://www.facebook.com/MSKOrlova

Ještě DĚKUJEME za Vaši účast v závodě a budeme se těšit na další registrace již v Dubnu 2021, sledujte náš Facebook, kde zveřejníme opět příslušný termín výzvy a podrobnější informace 🙂

VÝSLEDKOVÉ LISTINY

Pokud jste ve výsledkové listině objevili chybu, špatný výsledek nebo jste se dokonce nenašli, nezoufejte. Napište nám email (michal.kozak@msk-orlova.cz) a ihned chybku napravíme.