Virtuální běhy

Už Vás nebaví pořád sedět doma a přemýšlet kdy už budete zase moci na své oblíbené sportoviště, jen tak si zakopat s přáteli, sklouznout si po ledě nebo vstřelit vítěznou branku? Zkraťte si čekání něčím novým – virtuálním během. Třeba právě po Orlové.

Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh závodů a skutečně ho absolvujete. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jak zvládneš vybranou délku trati, svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek. Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodu, pustit se do vybrané délky trati a zaslat důkaz, že máš splněno.

Banner-icony-1536x406

Virtuální závod v běhu je klasický závod na čas. Při registraci si tedy zvolíš trasu na konkrétní délku, kterou máš v plánu uběhnout a pak už jen stačí, změřit si svou aktivitu nějakou z běžně dostupných aplikací. Výsledek už pak jen zašleš na společnou Facebookovou stránku nebo emailem. Hned jak výsledek schválíme, najdeš se ve výsledcích po ukončení závodní doby.

Před závodem od nás dostaneš do emailu startovní číslo, které si můžeš sám vytisknout a hurá ven.

Takže jak na to?

  1. zaregistruj se na www.msk-orlova.cz
  2. vyber si příslušnou délku trati – 1 km – 3 km – 6 km
  3. získáš startovní číslo (ale nosit ho nemusíš)
  4. uběhni danou trať v předepsaném termínu
  5. běh si změř jakoukoliv aplikací v mobilu či hodinkami měřící pomocí GPS
  6. po dokončení nám zašli screenshot z aplikace nebo fotku jako důkaz
  7. po skončení závodu získáš emailem diplom. Pamětní placku a případné medaile si pak můžeš vyzvednout na předem určeném místě v Orlové (podle dostupnosti vládních nařízení) o kterém se dozvíš z emailu.

Kolik to stojí?

Registrace a zařazení do závodu je úplně ZDARMA. V rámci registrace zdarma obdržíš startovní číslo, diplom – elektronicky a pamětní placku, kterou si můžeš vyzvednout.

Chceš mít ještě hezkou památku na svůj výkon? Startovné 80 Kč ti pak zaručuje ještě navíc pamětní medaili, ke které získáš i tištěný diplom.