Realizační tým MSK Orlová

Michal Kozák

Ředitel MSK Orlová, p.o.

michal.kozak@msk-orlova.cz
+420 606 298 080

Jiří PAVLÁT
ŠÉFTRENÉR
jiri.pavlat@msk-orlova.cz
732 780 503
Miloš ŠIROKÝ
HLAVNÍ ÚDRŽBA
797 636 657
Veronika BOGOCZOVÁ
ADMINISTRATIVA
veronika.bogoczova@msk-orlova.cz
731 620 971
Jan CIBULKA
MARKETING, PROPAGACE
redakce@msk-orlova.cz
734 335 129

Atletika

Filip MATUŠÍK
ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA
filip.matusik@msk-orlova.cz
604 144 638
Miloš ŠIROKÝ
ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA

Baseball

Pavel NOVOTNÝ
Vedoucí oddílu, U8, U10
pavel.novotny@msk-orlova.cz
732 151 290
Michal KOZÁK
U8, U10

Michal KŘÍSTEK
U8 – U11
Tomáš KŘÍSTEK
U11
Roman OLŠANSKÝ
U11

Fotbal

Bronislav SCHIMKE
Vedoucí oddílu
bronislav.schimke@msk-orlova.cz
608 863 892
Martin VELKÝ
Koordinátor mládeže, mladší žáci
martin.velky@msk-orlova.cz
603 907 541

Jaroslav JURČEK
Hospodář, asistent dorost
Aleš NEUVALD
Hlavní tr. benjamínci
Pavla PODSTÁWKOVÁ
Asistent benjamínci

Tomáš STANKUŠ
Hlavní tr. mladší přípravka

Radim PYTLÍK
Asistent mladší přípravka
Lumír KALEMBA
Hlavní tr. starší přípravka
Robert SCHIMKE
Asistent starší přípravka
Tomáš CMORJAK
Asistent mladší žáci
Ondřej MATUŠÍK
Hlavní tr. starší žáci
Jan HANUSEK
Asistent starší žáci
František PEJCHAL
Hlavní tr. dorost
Emil RICHTER
Hlavní tr. ženy
Tomáš SIEKIERA
Asistent tr. ženy

Lední hokej

Filip ŠTEFANKA
Vedoucí oddílu
Hl. trenér junioři, 4 a 5. třída
Asistent 3. třída, přípravka
filip.stefanka@msk-orlova.cz
604 829 848
Jiří PAVLÁT
Hlavní tr. přípravka, 3. třída
Asistent 4. a 5. třída, junioři
Miroslav HANZL
Asistent přípravka

Jakub NIESYT
Asistent přípravka
Radovan KOPŘIVA
Asistent přípravka

Vít GREPL
Asistent přípravka, junioři
Lubomír KOZÁK
Asistent přípravka
Oliver ŠPACÍR
Asistent přípravka
Radana TESAŘOVÁ
Vedoucí družstva přípravka, 3. třída
Aleš PŘEČEK
Asistent 5. třída
David TUROŇ
Hlavní trenér ml. a st. žáci
Petr BALAJKA
Asistent ml. a st. žáci
Michaela KLIMŠOVÁ
Vedoucí družstva mladší žáci, 4. a 5. třída
Karel KUSNÍK
Vedoucí družstva starší žáci
Jakub MICHALÍK
Asistent ml. a st. žáci
Daniel MAROSZ
Asistent dorost
Jiří VYŠINKA
Vedoucí družstva junioři
René URBÁNEK
Hlavní tr. dorost

Oddíl branných sportů

Eva VILHELMOVÁ
Vedoucí oddílu
Jiří VILHELM
Hlavní trenér

Sportovní školky

Jiří Pavlát
Martin Velký
Pavla Podstawková
Veronika Pyrchalová
Miloš Široký
Ondřej Hašek
Michal Kozák

Bruslení škol a školek

Jiří Pavlát
Lubomír Kozák
Michal Kozák
Jakub Michalík
Filip Štefanka