SPORTOVNÍ TÁBORY 2021

Navazujeme na úspěšné sportovní tábory v minulého roku. A letos hned v 8 turnusech po dobu celých prázdnin! Děti budeme učit, nebo zdokonalovat ve všech sportovních disciplínách působících v MSK, a to ve fotbale, hokeji, baseballu, vyzkoušejí si letní biatlon, turistiku a také naši atletiku. Současně budeme navštěvovat krytý bazén pro zdokonalení kondice nebo nacvičení nejlepšího skluzu v tobogánu. Nebudeme jen běhat po hřištích, ale odpočineme si také u deskových her, nebo s knihou. Vyrazíme také na výšlap za přírodou do našeho okolí. Po celou dobu bude zajištěný dostatečný pitný režim, každý den oběd a svačinka, nebude chybět pojištění. Tábory jsou určené primárně pro holky a kluky ve věku 6 – 12 let, ale není problém se domluvit na výjimce.

Více informací a REGISTRACE na: