Šneci v SEMIFINÁLE U11

Ač se to v začátcích zdálo jako scifi, naši baseballisté se probojovali do semifinále ligy U11. „Je to super pocit postoupit s klukama tak daleko. Na začátku sezóny jsme o play-off ani neuvažovali. Kluci dnes hráli velmi disciplinovaně, poslouchali naše trenérské pokyny, skvěle pálili a bránili v poli“ sdělil Michal Kozák, jeden z trenérů U11. „V neděli si zahrajeme semifinále, což je pro náš baseballový oddíl skvělá vizitka, naší práce s dětmi“ dodal.V semifinále Orlová nastoupí proti republikové špičce a favority soutěže Arrows Ostrava. „Bude to nesmírně těžký soupeř, ale kluci jsou teď ve skvělé formě. Dáme do toho všechen um co máme a Arrows nedáme nic zadarmo. Máme vynikající partu, takže se na ně vrhneme jako jeden tým“ říká Michal Křístek, druhý z trenérského dua U11.MSK Snails Orlová – Cannibals Šumperk 5:2 a 11:8