Šneci padli o bod v Opavě a v sezóně končí na 4️⃣. místě (21:20)

I když počasí v ranních hodinách nedělního utkání baseballu nepřálo, nakonec se mohli Orlovští Šneci MSK vydat do Opavy za utkáním o bronzovou příčku v lize. Zdlouhavé hodnocení není zapotřebí. Dlouhá třítýdenní pauza nic z nadšení z utkání klukům neubrala. Po celou dobu na sobě makali, aby z posledního utkání v sezóně odcházeli jako vítězové. ⚾️Do zápasu kluci vlétli naprosto skvělým způsobem, tvrdou útočnou hrou soupeře rozstříleli a už po 6 pálkařích jsme museli z pálky díky zisku omezujících 4 bodů na směnu. Soupeř nebyl až tak nebezpečný na pálce jako naši kluci, ale zbytečné chyby při obranně a trocha štěstí napomáhalo soupeři nás dotáhnout. Celé utkání se neslo prakticky ve stejném duchu. Vždy po zisku 4 bodů Orlové se podařilo stejnou mincí oplatit body i Opavě. A jelikož se směny dohrávaly vždy za vyrovnaného stavu, utkání se drasticky natáhlo. Místo původních 75 min, hráli vyrovnanou bitvu o bronz celkem 165 min. V 7. směně jsme poprvé klopýtli na pálce a soupeř zužitkoval v dohrávce dvě chyby v poli a dotáhl vítezství na svou stranu. Skóre utkání 21:20. (pozn. skóre odpalů jasně pro Orlovou 2:11)⚾️Výsledek utkání Orlovou tedy posouvá na 4. příčku v lize, což v úvodu roku by se mohlo zdát pro nás jako sen, kdy hráči baseball okusili poprvé teprve před dvěma roky a někteří před jedním. Prohra je sice bolavá, ale jsme si jistí, že naše kluky posune zase dál v jejich baseballovém umu a nadšení.⚾️Michal Kozák a ⚾️Michal Křístek, trenéři U11