SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2021

FOTBAL – HOKEJ – BASEBALL – ATLETIKA – LETNÍ BIATLON – TURISTIKA
ZÁBAVA – SOUTĚŽE – SUPER TRENÉŘI

Navazujeme na úspěšné sportovní tábory v minulého roku. A letos hned v 8 turnusech po dobu celých prázdnin! Děti budeme učit, nebo zdokonalovat ve všech sportovních disciplínách působících v MSK, a to ve fotbale, hokeji, baseballu, vyzkoušejí si letní biatlon, turistiku a také naši atletiku. Současně budeme navštěvovat krytý bazén pro zdokonalení kondice nebo nacvičení nejlepšího skluzu v tobogánu. Nebudeme jen běhat po hřištích, ale odpočineme si také u deskových her, nebo s knihou. Vyrazíme také na výšlap za přírodou do našeho okolí. Po celou dobu bude zajištěný dostatečný pitný režim, každý den oběd a svačinka, nebude chybět pojištění. Tábory jsou určené primárně pro holky a kluky ve věku 6 – 12 let, ale není problém se domluvit na výjimce.

Neznáte loňský ročník, tak koukněte na reportáž z roku 2019:

Každý den od 8:00 hodin budeme čekat na děti ve sportovním areálu města Orlová a v 16:00 hod si je mohou rodiče (zákonní zástupci) vyzvednout domů.

Cena tábora, tedy jednoho pětidenního turnusu bude pro veřejnost 1.550 Kč a pro členy MSK 1.400 Kč. Kapacita jednoho tábora je omezená, proto neváhejte přihlásit své dítě co nejdříve.

V případě přihlášení dítěte Vám bude na uvedený email zaslána zálohová faktura ve vámi vybrané výši, která je splatná do 14 dní od rezervace dítěte na tábor (nejpozději však do 31.05.2021). Zbylá část poplatku je splatná do 31.05.2021. V případě, že přihláška je vytvořena po 31.05.2021 je celá částka splatná do 14 dní od přihlášky, příp. do termínu zahájení tábora.

Storno podmínky:
Pokud přihlašující zruší rezervaci dítěte na tábor
• 30 – 0 dnů před zahájením tábora – poplatek 100 % z ceny tábora,
• 31 a více před zahájením tábora – finanční prostředky se vrací zpět na účet přihlašujícího.
V případě, že dítě nemůže nastoupit na vybraný termín tábora ze zdravotních důvodů a přihlašující předloží lékařské potvrzení, je poplatek v plné výši vrácen zpět na účet přihlašujícího.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat vedoucího táboru Jiřího Pavláta – jiri.pavlat@msk-orlova.cz, 732 780 503, příp. Veroniku Bogoczová – veronika.bogoczova@msk-orlova.cz.


    Dítě je členem MSK OrlováDítě není členem MSK Orlová

    *povinné