PRVNÍ HOKEJOVÝ TÝDEN JE ZA NÁMI!

Dorost vyrazil k prvnímu přípravnému utkání v pátek do Opavy, které podlehl těsně 4:5, když těsně před koncem utkání dvěma rychlými góly ztratil vedení 4:3. K prvnímu zápasu jsme vzali hlavně naše mladé odchovance doplněné o pětku z Vítkovic, kterou jsme si chtěli otestovat k případnému hostování. “První přátelák splnil svůj účel, ukázal nám, na čem máme zapracovat. Škoda té smůly na konci zápasu, jinak musím kluky pochválit,” sdělil trenér René Urbánek

            Junioři se předvedli v nových dresech na domácí půdě v pátečním tréninkovém utkání s muži z Českého Těšína a počínali si na výbornou, když Vlky porazili v poměru 8:6. “Zápas se odehrál v tréninkovém tempu, ale i tak splnil účel prvního přípravného utkání. Kluky musím za výkon pochválit, byla tam bojovnost a chuť do hry,” zhodnotil trenér juniorů Filip Štefanka.

V neděli se uskutečnil turnaj dorostu za účasti Uherského hradiště, Prostějova a dva týmy postavili domácí MSK Orlová. Nejvíc se dařilo domácímu týmu MSK Orlová – bílá, který celý turnaj vyhrál. Na druhém místě MSK Orlová – modrá, třetí skončil Prostějov a čtvrté Uherské hradiště. Turnaj okořenili dovednostní soutěže – závod na jedno kolo a přesnost střelby, které ovládli borci s Prostějova. “Myslím, že si turnaj všichni užili a na první přípravné zápasy to mělo velmi dobré tempo. Jsme rádi, že jsme mohli poskládat dva týmy a zahráli si jak starší žáci, tak všichni hráči širšího kádru dorostu. Děkujeme pořadatelům a organizátorům turnaje za skvěle uspořádaný turnaj,” zhodnotil šéftrenér MSK Orlová Jiří Pavlát.