První amatérský inline v Orlové 🏒🥅

👍V sobotu 04.07.2020 proběhla v Orlové premiéra organizovaného inline hokeje na našem zimním stadiónu. Vůbec poprvé se tak mohly sejít amatérská družstva tohoto kolečkového sportu velmi podobnému lednímu hokeji. Bohužel díky covidové krizi však pouze v omezeném počtu, abychom splnily veškerá nařízení krajské hygieny. Pět celků především poskládané z Orlovských hráčů a blízkého okolí si turnajovým systémem prošli utkáním každý s každým. Následně celkový počet bodů a gólů rozhodl o závěrečném pořadí.Jelikož se jedná o sport relativně mladý, byly vidět velké rozdíly mezi týmovými uskupeními. Holt kdo kdy v mládí držel hokejku a bruslil na ledě měl jednoznačně na vrch. To však ani slabším týmům nevzalo nasazení v jednotlivých utkání, jež se rvaly do posledních vteřin. Když se řekne 2x 15 minut bruslit a pak mít chvilku pauzu, tak to nevypadá moc náročně, ale věřte makat takovou dobu, dost prověří kondici těla.V závěru nebyla výsledná tabulka, ale především pocit, že se hráči zúčastnili prvního takového sportovního podniku jakým byl Pohár MSK v inline hokeji.Výsledná tabulka:1. Mouchovci2. Ghosts3. Barani4. Vampires5. Dream TeamMSK rozvíjí amatérský a neorganizovaný sport v našem městě, tak jak píše koncepce našeho města, a tak již v srpnu a září je možno očekávat další podobné turnaje. Poprvé se představí amatérský rychlobruslařský meeting 15.08.2020, do které se může přihlásit kterýkoli nadšenec. Hned v úvodu září 05.09.2020 pak proběhne další ze série hokejového turnaje amatérů 3vs3.ŽIVOT JE O ZÁŽITCÍCH! 🦸‍♂️

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *