Original CUP 2020 – srpen

Další ze série turnajů pro amatérskou veřejnost za námi a tentokrát opět na bruslích. Minulou neděli (30.08.2020) jste mohli na zimním stadiónu v Orlové zahlédnout na 11 týmů, které mezi sebou soupeřili v hokejových dovednostech na malém hřišti 3 vs. 3.Týmy byly rozděleny do dvou výkonnostních kategorií – začátečníci a pokročilí. Nováčci sehráli turnaj ve formátu každý s každým. Za to lepší bruslaři si vyzkoušeli formát se závěrečným playoff. Důležitá je i pochvala od hráčů, kteří velice rádi uvítali turnaje pro ryzí veřejnost bez organizovaného kolektivu.Hokej není sportem uhlazeným, a tak se turnaj neobešel bez slovních rozmíšek hráčů. Nakonec vše dopadlo v přátelském duchu a jednotlivé ocenění si týmy rozdělily takto:

Kategorie ZAČÁTEČNÍCI:
1. HC Specnaz B
2. Vampires
3. Winter Legends
4. Barani
5. Dream Team Červená
6. Dream Team Bílá

Kategorie POKROČILÍ:
1. HC Specnaz A
2. Niesyt Team
3. Zlomené hokejky
4. HC Panthers Ostrava
5. HC Ghosts