Ohlédnutí za víkendovým hokejem našich malých hokejek

⭐️V sobotu odehrály své zápasy 4.+5. třídy v Rožnově. 4.třída odehrála vyrovnané utkání plné šancí,pěkných nahrávek a kombinací,což nás těší Jiří Pavlát

⭐️5. třída prohrála 7:5 – utekla nám první třetina a Rožnov nás na začátku individuálně přehrál hlavně v našem obranném pásmu,kde jsme dělali chyby. Od poloviny zápasu jsme hru vyrovnali a kluci začali hrát, ale vytvořené šance jsme nedokázali proměnit, takže zasloužená výhra Rožnova. Filip Štefanka

⭐️Neděle patřila těm nejmenším – ročníky 2012 a 2013. Soupeři byly Karviná a Kopřivnice. Ročník 2012 odehrál asi nejlepší zápasy v sezoně, bylo vidět nasazení a chuť do hry a konečně také nahrávka,což mě potěšilo asi nejvíc Jiří Pavlát

⭐️Děti ročníku 2013 u těch to je hlavně o tom vyzkoušet si zápas a užít si ho, což se povedlo. V prvním utkání sice proti Kopřivnici šla vidět převaha hostů, ale v derby proti Karviné byl krásný hokej se spoustu šancí a jak děti tak rodiče na tribunách si utkáni užili jako pravé derby, musím je opravdu pochválit – Radek Kopřiva