O pohár starosty města Orlové

V neděli 16. února 2020 proběhl ve víceúčelové sportovní hale III. ročník mezinárodního turnaje žen v halovém fotbale O pohár starosty města Orlové.
Turnaje se zúčastnilo 6 českých týmů a po jednom hosté z Polska a Slovenska. K vidění byl kvalitní fotbal všech zúčastněných týmů. Nejlépe byl připraven tým Gascontrolu Havířov, který turnaj ovládl a zaslouženě si odvezl na rok putovní pohár pro vítěze. Druhá skončila děvčata z SK Brušperk a třetí příčka patřila TJ Slovanu Ostrava. Další pořadí: 4. Orava Team (SK), 5. FK Český Těšín, 6. domácí tým MSK Orlová, 7. MTS Knurów (PL), 8. Gascontrol Havířov juniorky. Nejlepší střelkyně turnaje byla vyhlášena Natálie Míčková z Havířova, nejlepší hráčka hájila barvy Orava Teamu – Lenka Bombjaková a nejlepší brankářkou se stala naše Míša Palová. Děvčatům blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme! Těšíme se na další ročník! Tomáš Siekiera