U21 Slaví první vítězství na domácím ledě

MSK U21 8:2 HC Falcons Karviná
(3:0, 2:1, 3:1)
Vánoční utkání se neneslo v úplně sváteční náladě. Mladí U21 však berou s převahou všechny 3 body za vítezství. Převaha našlapané soupisky domácích byla znát hned v úvodu první třetiny, kdy Orlová kombinovala a držela puk po většinu hrací doby. Nejednalo se však o nějaké pohodové utkání ze strany útočné hry, brankáři měli co dělat. Musí se však především vyzdvihnout atmosféra, která na zimním stadióně kralovala. Orlová ukázala, že za ni stojí skvělí fanoušci, kteří hnali tým jako za „starých časů“.
Konečně hokej, na který Orlová může zase chvíli vzpomínat. Výsledky třetin ukazují, jak v utkání U21 přehrávalo Karvinou. Skvělými výkony se blýskla první lajna, kdy např. tahoun týmu jakým je Jiří Pavlát se blýskl hattrickem a dvěma asistencemi. Sestavu podpořili také matadoři se jmény Filip Štefanka, David Turoň i Lumír Rosůlek. Hodnocení utkání mohou být jen pozitivní, všichni však ví, že důležité je v těchto výkonech pokračovat a snažit se o sesbírání maximálního množství zkušeností z ligy, kterou by někteří mladí okusili až za dlouhou dobu.
Ještě jednou hodnotíme skvělý výkon hráčů a co více, vynikající výkon fanoušků na zimní stadiónu. DĚKUJEME