NÁBOROVÁ AKCE – JIŽ TUTO SOBOTU!

!!!26/9/2020 – 08:45!!!

Vážení rodiče, jistě víte, že děti mezi 3 a 9 lety jsou ve věku, který má zásadní vliv na jejich budoucnost. V tomto období se u dětí formují základy, ze kterých budou čerpat po celý svůj život. Proto je nezbytně nutné dbát na výběr zdravého prostředí a kolektivu, ve kterém se dítě pohybuje. Obklopit jej inspirativními lidmi, kteří mu předají ty správné zásady, naučí ho klíčovým schopnostem a vštěpí mu základy disciplíny a zdravé sebeúcty. Udělejte si v sobotu dopoledne čas, vemte své dítě a přijďte na zimní stadion na náborovou akci MSK Orlová. Žádné vybavení s sebou nepotřebujete, všechno mu zapůjčíme. Vyzkouší si hokej zábavnou formou a i kdyby ho hokej nechytnul, bude mít parádní vzpomínku, že si to jednou vyzkoušel. Nic za to nedáte a může to být zásadní krok k budování jeho budoucího života. Pokud jej hra s pukem na ledě chytne u srdíčka tak jako nás, tak už se nemusíte bát. Vaše dítě se bude pohybovat v příjemném prostředí, v kolektivu profesionálních trenérů školených k rozvoji mládeže. Nemůžeme vám slíbit, že z vašeho dítěte uděláme budoucí hvězdu extraligy, ale postaráme se o to, aby se naučilo to nejdůležitější pro jeho budoucí rozvoj. Naši trenéři dbají na individuální přístup k hráčům, snaží se využít jejich vlastní potenciál, rozvíjet silné stránky a sladit individuální schopnosti v kolektivní hře. Rozvineme potenciál vašeho dítěte ve všech oblastech podstatných pro správný vývoj a to jak po fyzické, tak i psychické stránce. Takže určitě přijďte! Nastavte ten správný kurz, kterým se vaše děti budou životem ubírat. Udělejte důležitý krok pro jeho budoucnost! Jednou vám za to bude vděčný, nebo třeba vděčná, nabírame všechny děti v rozmezí 3-9 let, bez ohledu na pohlaví, fyzickou zdatnost, nebo umění bruslit. To vše ho naučíme. Tak nezapomeňte! Již tuto sobotu od 8:45 na zimním stadioně v Orlové! Jiří Pavlát, hlavní trenér přípravky oddílu ledního hokeje a šéftrenér MSK Orlová

Harmonogram akce
• 8:45 zápis zúčastněných dětí (povinné)
• 8:45 -9:15 hry pro děti na suchu v areálu zimního stadionu
• 9:15 –9:30 prezentace akce MSK Orlová – hokej v prostorách VIP
• 9:30 – 9:45 oblékání dětí
• 9:45-10:30 společný led pro děti rodiče nově příchozích dětí

Dotazy a informace
• Hlavní trenér přípravky: Jiří Pavlát
• tel: +420 732 780 503
• e-mail: jiri.pavlat@msk-orlova.cz
‘• nebojte se mně kdykoliv kontaktovat, rád vám zodpovím veškeré otázky