NA TURNAJI STARŠÍCH ŽÁKŮ BRONZOVÍ!

Opět se hokejistům MSK Orlová podařilo ukořistit medailové pozice. Tentokrát si na bronzovou pozici sáhli starší žáci. V pátek v prvním utkání turnaje si hravě poradili s týmem z nedalekého Havířova, kdy vyhráli první třetinu 3:1 a druhou 1:0 přičemž každá třetina se hodnotí zvlášť. V druhém zápase už bohužel plnobodový zisk nepřišel, když kluci remizovali s Uherským Hradištěm v druhé třetině jen 2:2, ale za to tu první vyhráli 3:1. Třetí zápas proti Vlkům z Českého Těšína neznamenal pro naše borce žádnou komplikaci. První třetina 2:0 a druhá 6:2.V sobotu MSK Orlová na úvod vyzvala Porubu a navázali na úspěch z předchozího dne. Zvítězili po třetinách 3:0 a 2:0. Následující zápas s Vítkovicemi přinesl první prohru. V první třetině naši hokejisté Vítkovické sice přehráli 3:0, ale v té druhé naopak tahali za kratší provaz. Vítkovice zvítězili 1:0. A v posledním kole tohoto turnaje nás čekal pozdější celkový vítěz polské Jastrzembie, kterému jsme v první části podlehli 2:0 a tu druhou remizovali 1:1.”Po dlouhé pauze způsobené Covidem, jsem se moc těšil na náš domácí turnaj. Kluci byli taky hodně natěšení a i na ledě to podle toho vypadalo. Sehráli jsme 6 velice kvalitních zápasů a kluci opět dokázali, že jsou skvělá parta a na ledě předvedli skvělé výkony. Kromě zápasu s vítězným Jastrzembie byli vždy lepším týmem a udávali tempo zápasu, na ledě nechali opravdu všechno a já jim moc děkuji za předvedenou hru. Turnaj se opravdu povedl, rád bych poděkoval všem organizátorům a rodičům za pomoc,” zhodnotil David Turoň