MSK Orlová slaví poloviční úspěch

⚽️Starší žáci vítězně na SN Havířov 1:6, když branky Orlovských vstřelili Danek Vrobel a Mikuláš Sokol 2x, Maicol Messina a Adam Čelechovský 1x. Svého soupeře jsme přehráli a zaslouženě dovezli 3 body.

⚽️Bohužel mladší žáci se stejným soupeřem utrpěli debakl a prohráli 10:1, když jedinou branku Orlové dal novic v našem dresu Patrik Wágner.V dalším kole se naši žáci utkání na domácím hřišti 29.8.2020 od 9 hodin ve dvojutkání proti celku Českého Těšína.

⚽️To dorostenci mají na svého soupeře Inter Petrovice smůlu. Již po několikáté jsme utkání prohráli o jednu branku, tentokrát 2:1. Jedinou branku Orlové vstřelil Šimon Cigánek. Taktéž dorostenci nastoupí proti Českému Těšínu, tentokrát v neděli 30.8.2020 od 10 hodin.

⚽️Naši muži FK Slavia Orlová zatím na vítězné šňůře. Druhé vítězství, tentokrát v Jistebníku 1:2, když obě dvě naše branky vstřelil kanonýr David Jatagandzidis. Orlovský celek musel obracet stav utkání z 1:0, v brance zaskočil za zraněného Bučka 17-letý dorostenec Kuba Helebrand a podal vynikající výkon. V dalším utkání přivítají naši muži v sobotu 29.8.2020 od 17 hodin doma celek Spartaku Jablunkov.