Orlovský MOVEMBER RUN 2022

Běh v ulicích našeho města je sice minulostí, ale my máme
pro vás, kteří například neběželi, jedno překvapení. Virtuální Movember RUN v
Orlové.

 

Tak jako jsme v době „covidové“ pořádali jednotlivé virtuální běhy s tématikou měsíců, nyní přicházíme s nabídkou odběhnout si MOVEMBER RUN také virtuálně, ale POZOR, pouze po tratích reálného MOVEBERU.

 

STARTOVNÉ?

Máme pro Vás dvě varianty:
1. Medailové startovné – 100 Kč (+ dopravné)
– získáte medaili, startovní číslo

2. TO PRAVÉ startovné – 100 Kč + ???
– medaile, startovní číslo, SKVĚLÝ POCIT
*100 Kč za medaili a cokoli navíc do dobrovolného příspěvku na Nadační fond MUŽŮ PROTI RAKOVINĚ (odesíláte přímo na transparentní účet NF)

 

DOPRAVNÉ pro ORLOVSKÉ adresy ADRESY ZDARMA, mimoorlovské za poplatek 95 Kč (doprava PPL)

A jak tedy přispět?
Veškeré příspěvky a úhrady “startovného” budou prováděny výhradně v bezhotovostním bankovním převodem (včetně dopravného). Informace o možnosti úhrady a případně podpory Nadačního fondu Vám budou zaslány potvrzovacím emailem do 48 hod po provedení registrace.

Kde se běží?
Jelikož se jedná o přímé napojení na reálný Movember RUN 2022, jsou pravidla podobná i pro virtuální běh, tzn. uběhnout stejnou trasu jako běžci 20.11.2022.

Kdy virtuální běh probíhá?
Registrovat a současně také odběhnout danou trať musíte zvládnout v termínu 23.11.2022 – 30.11.2022. Běžet můžete i bez potvrzené registrace a přiděleného startovního čísla, nemusíte tedy čekat na potvrzující email o registraci do závodu.

POZOR SOUTĚŽ !!!
Na 5 vylosovaných běžců, kteří splní zvolenou trať a odešlou veškeré povinné náležitosti k běhu, čekají propagační ceny z Nadačního Fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ. Losování proběhne po skončení virtuálního běhu.