Mezinárodní turnaj přípravek

Vrcholem závěru letošního roku se stal dvoudenní Mezinárodní turnaj za účasti 22 týmů a zhruba 240 malých hokejových nadějí. 28. a 29.12.2019 uspořádalo MSK Orlová turnaj pro naše hokejové přípravky ročníků 2011 až 2013. „Tyto turnaje děláme hlavně pro naše nejmenší, tak aby si vyzkoušeli atmosféru velkého turnaje na domácí půdě. Do týmů jsme zapojili všechny děti co máme, tzn. i děti ročníků 2015 i 2016. Je to paráda vidět ty prcky, jak poprvé zápolí o kotouč s jinými dětmi než se setkávají na trénincích.“ sdělil popisoval šéftrenér Jiří Pavlát.
Bylo vidět velké nasazení našich malých hokejek na domácím kluzišti. Trenér Filip Štefanka neskrýval nadšení ze svých svěřenců „Všichni předvedli vynikající přístup ke hře. Některé děti takhle vyjely do zápasů úplně poprvé a bylo jim úplně jedno jestli hrají s dětmi o rok nebo dva staršími.“

🏒Atmosféru fantasticky dokreslovali rodiče v podobě neochvějných fanoušků na tribunách a výpomoci při pořadatelství. Velké díky pak patří hlavním koordinátorům akce Radce Tesařové a Míši Klimšové, které se opět postaraly o skvělý ohlas ze stran startujících týmů. Naše turnaje mají top hodnocení a právě díky tomuto ohlasu se k nám vrací i týmy z dalekého zahraničí.

🏒A jak to vlastně dopadlo?

Ročník 2011
1. MSK Orlová
2. HC Zubr Prostějov
3. SK Prostějov

Ročník 2012
1. Vasav Budapest
2. SK Prostějov
3. HC Frýdek-Místek

A ročníky 2013 a mladší se týmy umístily všechny rovným dílem na zlaté příčce. 👏👏👏