REGISTRACE UKONČENA

Zábavný běh pro děti i dospělé a hlavně pro dobrou věc. Městský sportovní klub Orlová a FK Slavia Orlová opět spojil síly s těmi správnými lidmi a letos chceme pomoci dětským oddělením Fakultní nemocnice Ostrava. Konkrétně pak nákupem materiálu pro výrobu povlečení pro dětská oddělní nemocnice. A aby to mělo ten správný náboj pomoci, tak o samotnou výrobu povlečení se pak zaslouží „dočasní nájemci“ Heřmanické věznice v Ostravě.

 

Zaběhněte spolu s námi pohodový běh na běžeckém oválu ve sportovním areálu města v pátek večer 02.06.2023. Kategorie pro děti (0-6, 7-10, 11–13) i dospělé (14+) si v rekreačním běhu zaběhnou o získání účastnických medailí s motivem maskota akce – Méďa z MSK. Registrace do závodu je podmíněna poplatkem 90 Kč/běžec, za kterou každý běžec obdrží krásnou tematickou medaili a oficiální startovní číslo. Úhrada startovného se provádí výhradně v hotovosti až v den akce v registračním stanu závodu.

A jak tedy pomoci?

Už Vaše účast značí, že by jste rádi pomohli nebo si minimálně při pátečním večeru hezky zasportovali. Opravdová pomoc pak přichází v poskytnutí finančního daru přímo na místě akce, na které bude přítomna zapečetěná schválená sbírková kasa, do které můžete vhodit jakýkoli finanční obnos na podporu nákupu materiálu pro povlečení.

A dále? Pro nemocnici budeme pořádat také sbírku plyšáků (ideálně nové nebo bez velkých známek užívání), omalovánky, fixy nebo pastelky. Kdokoli má tyto nepotřebné věci ve svých domácnostech nebo skaldech a chtěl by je darovat do správných rukou, jsme v registračním stanu pro Vás všechny připraveni 😊

images

Chci BĚŽET!

Tak teď už stačí se registrovat na našem webovém formuláři na adrese:

https://forms.gle/WTbqrfMdhnktHPG69

a 02.06.2023 se potkáme společně na startu. Nebojte přihlásit ani své nejmenší ratolesti. Děti budou stále na očích a pod dohledem zkušených trenérů a ono uběhnout/ujít 400 m zvládnou i s dopomocí svých rodičů 😊

Akce má charakter večerního zasportování, bude se jednat pouze o odběhnutí dané trati bez zdlouhavých doprovodných programů.

Předpokládaný harmonogram:

16:30 – 17:00 Registrace účastníků

17:00 – start podle jednotlivých kategorií (0-6, 7-10, 11-13 a 14+)

17:30 – slosování cen 

 

A jaké tratě poběžíme?

Běžíme ve sportovním areálu města Orlové a přilehlém lesoparku.

Kategorie 0 – 6 let – pohodových
200m na atletické oválu (travnatý) mohou samozřejmě doprovázet i rodiče

Kategorie 7 – 10 let – plný ovál
400m na ovále

Kategorie 11 – 13 let –
náročnější dva okruh na ovále – 800 m

Kategorie 14+ a dospělí –
kilometrový běh areálem a lesoparkem