Zimní soustředění fotbalistů MSK Orlová

Fotbalisté dorostu MSK Orlová v pátek ukončili zimní soustředění, které měli naplánované v rámci zimní přípravy v termínu jarních prázdnin 5.2.- 9.2. 2018.

Každodenní tréninkový program probíhal v domácím prostředí našeho sportovního areálu, které splňuje všechny požadavky, a to jak po tréninkové stránce, tak i regenerační. Kluci měli tréninky rozdělené tak, aby vždy dopoledne polykali fyzické dávky, buď na oválu, nebo v lesoparku a ty odpolední už jen na velmi dobře upravené umělce. Co se týče potřebné regenerace, která byla zajištěna každý den na Orlovském bazénu vždy večer, si myslím, že klukům jen prospěla. V úplném závěru soustředění jsme hráčům již dopřáli trochu zábavy, a to formou hokeje či bowlingu kde se ukázalo, jak na tom jsou se sportovní všestranností. Chtěl bych tak závěrem poděkovat nejdřív všem hráčům kteří obětovali své prázdniny a vyměnili třeba tak svůj pobyt na lyžích na horách za víc nepříjemný pobyt na oválu v kopačkách, dále pak za skvěle připravený vitamínový servis, o který se staral Kamil Matějíček, a to poslední velké Díky patří našemu "šéfovi" panu Ing. Kozákovi, který nám hodně pomohl především organizačně. Jsem přesvědčen že soustředění mělo svůj smysl, co se nabrání kondice týče, tak i ten kolektivní což by se mělo projevit hlavně v zápasech na hřišti.

Orlová "A" vs. H.Suchá 5:2

Branky: GELLNAR , VAŠÁTKO, MOTLOCH, JEŽ, HOLOUBEK

Soupeř z Horní Suché hrající o soutěž výš nás dnes hodně potrápil i když výsledek tomu nenasvědčuje. Přesto že nám chybělo 4-5 hráčů musím všechny kluky pochválit za předvedený bojovný výkon, protože se vlastně taky jednalo o finálové zakončení celého soustředění. V základní sestavě tak dostali šanci někteří hráči "Bečka", kteří dle mého názoru budou platnou konkurenci pro ostatní. V turnaji tak pokračujeme bez ztráty kytičky, což je sice lichotivé ale s celkovou hrou kromě zápasu s Havířovem stále přetrvává nespokojenost.

Miroslav Sikora