Turnaj O pohár Tygra

   V neděli 2.3.2019 jsme se zúčastnili halového fotbalového turnaje žen O pohár tygra v Horním Benešově, který pořádal fotbalový klub Jakartovice. Turnaje se mimo nás a pořádajícího týmu zúčastnila Loděnice, Horní Bečva, Vítkovice, Nové Sady a Brušperk. Turnaj byl rozdělen do dvou základních skupin, hrálo se 1x15 minut 4+1.

   V základní skupině A jsme se postupně utkali s Horní Bečvou, které jsme podlehli 2:0. Ve druhém zápase jsme porazili našeho divizního soupeře z Loděnice 2:1 po nádherných brankách. Tu první vsítila Karin Bočková po perfektně kopnutém rohu kapitánky Lucky Michenkové. O druhý gól se opět zasloužila Karin, když přesnou přihrávkou našla Hanku Roederovou, která bez váhání zakončila. V posledním zápase jsme podlehli domácímu celku 2:5. Branky našeho týmu vsítila Lucka Michenková hlavou po rozehraném autu Karin Bočkové a druhý gól vsítila Hanka Gabzdylová, když dorazila do brány odražený balón po střele Karin Bočkové. V základní skupině jsme skončili na čtvrtém - posledním místě, což nám pro play-off přiřadilo velmi silného soupeře, a to SK Brušperk, za které nastoupily i dvě reprezentantky ve futsale. Prohra 0:4 znamenala náš konec na turnaji.

   V silně obsazeném turnaji jsme si ostudu neudělali, i když jsme skončili v konečném pořadí poslední. Předvedená hra byla z naší strany velmi dobrá, hlavně první čtyřka ve složení Hanka Gabzdylová, Hanka Roederová, Karin Bočková a kapitánka Lucka Michenková dokázaly kombinovat a byly nebezpečné pro každého soupeře. Pochvala ale patří všem, nikdo nic nevynechal, všichni se snažili. Je třeba si uvědomit, že náš tým, tým z Loděnic a Jakartovic hrají MSDŽ-A, ostatní týmy hrají soutěž vyšší! Nedá mi, abych nevyzdvihl výkon Karin Bočkové - tento turnaj z našeho týmu patřil jí... podílela se na všech našich gólech, jeden dala a na tři nahrála!

Poděkování patří i trenérovi Emilovi Richterovi a věrným fanouškům, kteří za námi přijeli.

Siekiera Tomáš

Sestava:

02. Hana Holáňová
07. Barbora Palová
20. Hanka Gabzdylová
11. Zuzana Ištoková
06. Hana Roederová
17. Karin Bočková
01. Michaela Palová brankářka
13. Lucie Michenková "C"
05. Kamila Koláčková
07. Vendy Pustovková

Konečné pořadí:

1) SK Brušperk
2) FC Horní Bečva
3) FK Nové Sady
4) Vítkovice
5) SK Loděnice
6) FK Jakartovice
7) MSK Orlová