Turistický závod

Krásné sobotní počásí bylo jako na objednávku. V Orlové totiž probíhal turistický závod, který připravil Turistický oddíl a Městský sportovní klub. Závod byl jejich první akcí ve spolupráci.

140 závodníků různých věkových kategorií, ale také dospělí, kteří se do závodu zapojili si užili sobotu plnou zábavy, zdravého sportování, ale také si mohli ověřit své znalosti. Běžci startovali z areálu základní školy Školní a než doběhli do cíle, čekalo je několik zastávek. Na prvním stanovišti si vyzkoušeli svou přesnost, když házeli míčkem na vzdálenou plachtu. Další zastavení bylo o schopnostech a znalostech vázání uzlů. Následně museli projít lanovou lávkou, absolvovat znalostní test, čekal je odhad vzdálenosti a skrze azimutové úseky se museli orientovat pomocí buzoly.

Mnozí závodníci byli v cíli poměrně rychle, jiným závod dal zabrat, ale všichni účastníci si akci naplno užili.

Výsledky:

Nejmladší žákyně

1 Nela Valášková (08) TOM Nezmaři Bílovec

2 Nella Ligocká (08) KČT Orlová

3 Julie Jordanová (08) KČT Orlová

4 Eliška Tučková (08) TOM Tuláci F-M

5 Barbora Máchová (09) TOM Nezmaři Bílovec

6 Nela Majerová (08) TOM Tuláci F-M

7 Veronika Pazderková (09) TOM 1310 Divočáci

Nejmladší žáci

1 Michal Branny (08) KČT Orlová

2 Jakub Kůrka (08) KČT Orlová

3 Matyáš Kluka (09) KČT Orlová

4 Kryštof Valášek (08) TOM Nezmaři Bílovec

5 Adam Komjathy (09) TOM Tuláci F-M

6 Mikuláš Ulman (09) ZŠ Dětmarovice

7 Lukáš Hlaváč (09) TOM 1310 Divočáci

8 Jakub Adámek (09) KČT Orlová

9 Tomáš Menšík (10) Žlutý kvítek Palkovi

10 Šimon Chodura (10) KČT Orlová

11 Petr Kuchejda (08) KČT Orlová

12 Samuel Pörner (08) ZŠ Dětmarovice

D Dominik Papala (09) ZŠ Dětmarovice

Mladší žákyně

1 Ema Babulíková (07) TOM Tuláci F-M

2 Jana Nowaková (06) KČT Orlová

3 Lucie Horáková (06) TOM 1310 Divočáci

4 Lenka Březinová (06) TOM 1310 Divočáci

5 Julie Barošová (06) TOM Nezmaři Bílovec

6 Lucie Badurová (07) KČT Orlová

7 Zuzana Kresaňová (07) TOM Tuláci F-M

8 Nikola Santariusová (07) TOM Tuláci F-M

9 Simona Wybraniecová (07) KČT Orlová

10 Magdaléna Žálková (06) TOM Tuláci F-M

11 Sára Lisníková (06) TOM Tuláci F-M

12 Vendula Konopáčová (07) TOM Tuláci F-M

13 Natálie Kludková (07) TOM 1310 Divočáci

14 Zoe Srníčková (07) TOM Svišti Bohumín

15 Barbora Ulmanová (07) ZŠ Dětmarovice

16 Anna Babulíková (07) TOM Tuláci F-M

17 Terezie Drexlerová (06) KČT Orlová

18 Anna Konštacká (07) TOM Tuláci F-M

19 Karolína Šmulíková (07) KČT Orlová

Mladší žáci

1 Dominik Cienciala (06) KČT Orlová

2 Mikuláš Krchňák (07) TOM Nezmaři Bílovec

3 David Kohut (06) TOM Nezmaři Bílovec

4 Matěj Šír (06) TOM Nezmaři Bílovec

5 Dominik Horák (07) TOM 1310 Divočáci

6 Matěj Szarowski (07) KČT Orlová

7 Michal Vošahlík (06) KČT Orlová

8 Jakub Janiš (07) KČT Orlová

9 Tomáš Kuczera (06) KČT Orlová

10 Jan Kuczera (06) KČT Orlová

11 Ondřej Zeman (07) KČT Orlová

12 Miroslav Król (07) ZŠ Dětmarovice

Starší žákyně

1 Kristýna Maťaťová (04) TOM Tuláci F-M

2 Sára Krchňáková (04) TOM Nezmaři Bílovec

3 Petra Paluchová (05) KČT Orlová

4 Darina Madziová (04) TOM Nezmaři Bílovec

5 Alena Kazíková (04) KČT Orlová

6 Adéla Buczková (05) TOM Tuláci F-M

7 Karolína Vozatárová (04) KČT Orlová

8 Helena Kresaňová (05) TOM Tuláci F-M

Starší žáci

1 Štěpán Scholaster (05) TOM Nezmaři Bílovec

2 Lukáš Ryzí (04) TOM 1310 Divočáci

3 Daniel Skala (04) TOM Svišti Bohumín

4 Kryštof Komjathy (04) TOM Tuláci F-M

5 Matouš Konopáč (05) TOM Tuláci F-M

6 Jan Kůrka (05) KČT Orlová

7 Matěj Huďa (04) Žlutý kvítek Palkovi

8 Matouš Husarik (05) KČT Orlová

9 Matyáš Novák (04) TOM 1310 Divočáci

10 Jiří Pudich (05) TOM Svišti Bohumín

Mladší dorostenky

1 Dominika Hoťková (02) KČT Orlová

2 Beáta Buczková (03) TOM Tuláci F-M

3 Tereza Santariusová (03) TOM Tuláci F-M

4 Hana Gabzdylová (02) KČT Orlová

5 Kateřina Žváková (02) Žlutý kvítek Palkovi

6 Barbora Kazíková (03) KČT Orlová

Mladší dorostenci

1 Jakub Vantuch (03) TOM Tuláci F-M

2 Tomáš Gilg (03) TOM Nezmaři Bílovec

3 Daniel Prachař (02) TOM 1310 Divočáci

4 Ondřej Václavínek (02) TOM 1310 Divočáci

5 Ondřej Šnajder (02) Žlutý kvítek Palkovi

Starší dorostenky

1 Lenka Výmolová (00) Žlutý kvítek Palkovi

2 Anežka Sochová (01) Žlutý kvítek Palkovi

3 Tereza Polachová (00) TOM 1310 Divočáci

Starší dorostenci

1 Filip Zajíček (00) TOM Nezmaři Bílovec

2 Ondřej Březina (01) TOM 1310 Divočáci

3 Martin Bečák (00) TOM 1310 Divočáci

Ženy A

1 Aneta Dreslerová (97) TOM Nezmaři Bílovec

2 Magdaléna Gencová (98) KČT Orlová

3 Barbora Macurová (99) TOM 1310 Divočáci

4 Pavla Skotnicová (85) TOM 1310 Divočáci

5 Markéta Řeháčková (96) TOM Nezmaři Bílovec

6 Karolína Tkáčová (97) TOM 1310 Divočáci

Muži A

1 Petr Kopeček (96) TOM 1310 Divočáci

2 Viktor Maťaťa (96) TOM Tuláci F-M

3 Ondřej Genco (96) KČT Orlová

4 Tomáš Pasterňák (93) TOM Tuláci F-M

5 Pavel Figura (84) TOM Svišti Bohumín

6 Vítězslav Tkáč (99) TOM 1310 Divočáci

Ženy B

1 Markéta Máchová (77) TOM Nezmaři Bílovec

2 Leona Konopáčová (79) TOM Tuláci F-M

3 Ivana Zbořilová (82) TOM Beskydská 9

4 Renáta Horáková (76) TOM 1310 Divočáci

5 Petra Badurová (77) KČT Orlová

6 Jana Buczková (75) TOM Tuláci F-M

7 Daniela Gachová (73) TOM Tuláci F-M

Muži B

1 Roman Gach (63) TOM Tuláci F-M

2 Vít Konopáč (72) TOM Tuláci F-M

3 Jiří Buczek (76) TOM Tuláci F-M

4 Jiří Vilhelm (70) KČT Orlová

5 Libor Koloničný (70) TOM Tuláci F-M

6 Pavel Kubánek (68) TOM Nezmaři Bílovec

7 Kamil Zbořil (75) TOM Beskydská 9

Ženy C

1 Eva Vilhelmová (48) KČT Orlová

Muži C

1 Jaromír Šupina (61) Žlutý kvítek Palkovi

Přípravka

1 Kateřina Badurová (09) KČT Orlová

Sofie Jordanová (10) KČT Orlová

2 Matěj Chodura (08) KČT Orlová

Jakub Kalvoda (09) KČT Orlová

Dítě s doprovodem

1 Sofie Skotnicová (11) TOM 1310 Divočáci

2 Valerie Šupinová (10) Žlutý kvítek Palkovi

3 David Cienciala (10) KČT Orlová

Dominik Cienciala (06) KČT Orlová

4 Tomáš Šupina (13) Žlutý kvítek Palkovi

5 Dita Mazalová (10) TOM Lysáci Malenovic

6 Julie Mlčochová (14) Žlutý kvítek Palkovi

7 Vojtěch Janiš (09) KČT Orlová

8 Zuzana Pazderková (12) TOM 1310 Divočáci

9 Vojtěch Sordyl (11) KČT Orlová

Sordyl () KČT Orlová

10 Viliam Gábor (05) TOM Svišti Bohumín

Viktorie Gáborová (11) TOM Svišti Bohumín

11 Viktor Uhlík (09) KČT Orlová

Dalibor Šamonil (61) KČT Orlová