MSK Orlová vs. FK Loděnice 1:5

10. kolo MSDŽ-A jsme odehráli na domácím hřišti proti lídrovi soutěže z Loděnice, který ještě nepoznal hořkost porážky a dokonce zatím neztratil ani jediný bod. Na jaře jsme na hřišti soupeře prohráli vysoko 10:1.

Úvod zápasu patřil jednoznačně našemu týmu, byli jsme aktivnější a po závaru u branky soupeře jsme ve 3. minutě otevřeli skóre díky dorážce Simony Piprekové. V této době jsme hráli se soupeřem vyrovnanou partii a dobrý fotbal. Zkušený tým Loděnic, ale postupně zvyšoval tlak na naší bránu a v 19. minutě vyrovnal po střele Ondáčkové. Naše levá strana byla o něco slabší a soupeř útoky vedl právě tudy. Do konce poločasu zužitkoval dvě šance, ve 38. Lehnertovou a ve 45. minutě Ochranovou. Hlavně gól na 3:1 v úplném závěru poločasu byl zbytečný.

Ve druhém poločase jsme se vytratili, přestali jsme hrát fotbal a soupeři jsme dovolili navyšovat náskok až na konečných 7:1. Postupně se trefily v 63. Jarošová, v 65. Seďová, v 79. Lehnertová a v 85. minutě Haasová.

Holky se snaží, někdy to prostě nejde a musíme uznat, že soupeř hrál přesně to, co potřeboval a od většího přídělu branek nás zachránila naše brankářka a taky soupeř, který 2x přestřelil prázdnou bránu a jednou trefil břevno. Tomáš Siekiera