MSK MÁ OCENĚNÉ SPORTOVCE ROKU

SLAVNOSTNÍ OCEŇOVÁNÍ OSOBNOSTÍ MĚSTA ORLOVÉ ZA ROK 2018

SPORTOVEC ROKU - JIŘÍ HAŠEK

Jiří Hašek je nadějným žhavým železem orlovského sportu a to hned ve třech odvětví - lední hokej, tenis a florbal.
V ledním hokeji reprezentuje město Orlová ve třech věkových kategoriích, kde i s dětmi o dva roky staršími exceluje svými výkony o čemž svědčí bodové žně z každého utkání. Jako hlavní tahoun týmů ve svém věku střílí průměrně 5 gólů na utkání (v nižších kategoriích se statistiky nevedou). Svým přístupem ke sportům patří mezi vzory pro budoucí sportovní talenty.

TRENÉR ROKU - JIŘÍ PAVLÁT

Ve svých 25-ti letech se začal naplno věnovat trénování malých hokejistů Jiří Pavlát. Bývalý hráč HC Orlová.
Jirka je své práci doslova oddán. Svůj pracovní život skloubil se svou vášní a tak využívá veškerého času pro rozvoje ledního hokeje v Orlové. Za necelý rok vedení přípravky pod MSK se navýšil počet malých hokejistů z 8 na 42.
Tréninkům a vývoji svých svěřenců se věnuje naplno a s pílí. Před tréninkem a po tréninku jde do šatny a vyřeší s rodiči případné problémy nebo si jen popovídá o běžných věcech, díky tomu však ví a zná, jak ke kterému dítěti přistoupit a to je ve sportu velmi důležité.
Svou práci se snaží dělat naplno, nic nevynechat. Povznesl hokejový sport v Orlové, děti se na tréninky těší a jejich výsledky jsou o poznání lepší než v minulých letech. Jezdí se na turnaje a nejen to! Připravují se turnaje domácí, kde se hostí přes 200 dětí.
Věnuje se také náborům ve školkách a školách, akcím Pojď hrát hokej, Týden hokeje. Pod jeho vedením jsou opět spokojené jak děti, tak rodiče. Všichni se těší na jeho další sezóny!

SPORTOVEC ROKU - JAKUB MIROSLAV KŮRKA

Jakub Miroslav Kůrka, z oddílu branných sportů MSK, dosahuje trvale úspěchů v turistických závodech.

V roce 2018 vyhrál Český pohár v turistických závodech,

zvítězil na Mistrovství ČR v TZ jednotlivců a umístil se na 2. místě na Mezinárodních závodech v TZ v Oščadnici. Vše v kategorii žáci do 10 let.

SPORTOVEC ROKU - ONDŘEJ GENCO

Ondřej Genco dosahuje trvale úspěchů v turistických závodech. V roce 2018 vyhrál Český pohár v turistických závodech, zvítězil na Mezinárodních závodech v TZ v Oščadnici, zvítězil v mistrovství ČR TZ Long a umístil se na 2. místě na Mistrovství ČR v TZ jednotlivců. Vše v kategorii Muži A (do 35 let).

Bohužel se nemohl účastnit, cenu přebrala vedoucí oddílu branných sportů MSK, Eva Vilhelmová.

SPORTOVNÍ KOLEKTIV ROKU - DRUŽSTVO ŽACTVA ODDÍLU BRANNÝCH SPORTŮ MSK

Družstvo žactva zvítězilo na MČR v turistických závodech a

umístilo se na 3. místě v soutěži družstev - Bílý pohár. Společně s družstvem dorostu a dospělých získalo Pohár starosty Kralup při MČR.