FOTBALOVÝ VÍKEND V ORLOVÉ

Jak jsme již avizovali v minulých dnech, orlovský fanoušek si mohl o víkendu vychutnat fotbal do syta.

V sobotu 25.8.2018 své první ligové kolo odehráli mladší a starší žáci s Českým Těšínem. Výborný mládežnický fotbal převedly oba celky a Těšínu nadělili stejný výsledek 6:3 (st. žáci: Sobek 4, Motloch J., Malysiak a ml. žáci: Bílý 3, Durčák, Vrobel, Slazyk).

Na výkony žáků navázali v neděli také dorostenci, kteří vypětím trenérů a hráčů stabilizovali kádr pro letošní sezónu a nepříznivý vývoj utkání strhli na svou stranu. Ostrava Jih si domů odvezla porážku od našeho dorostu 3:2 (Zolman, Motloch, Holoubek).

Fanouškovské oko mohlo také shlédnout i předposlední přípravný zápas nového týmu žen. Ty nastoupily taktéž proti Českému Těšínu, který nám měl po sobotě co vracet. Jelikož naše ženy dělají teprve své první fotbalové krůčky, tak i přes bojovný výkon nestačily na zkušený tým z Těšína a utržily porážku 0:6.

Hlavním představením víkendu bylo utkání mužů s Albrechticemi. Podobně jako dorostenci, ani mužům nevyšel průběh utkání podle očekávání a v 56. minutě inkasovali po vydařené akci soupeře. Závěr utkání však patřil Orlové, kdy dvěma brankami otočil David Jatagandzidis (79. a 86. minuta).