en-Zimní turnaj o pohár starosty města Orlové

První zápas zimního turnaje o pohár starosty města Orlové jsme nastoupili proti týmu Bohumína, s nímž hrajeme i v soutěži, takže bylo jasné že se oba soupeři dobře znají a dalo se očekávat, že půjde taky o prestiž a snahu nám vrátit porážku z mistráku. První poločas se hrála vyrovnaná partie na obou stranách až v tom druhém se začala projevovat lepší kondice našich kluků, což se projevilo i na konečném výsledky 3:1 pro Orlovou.

Druhé utkání jsme hostili sousední Havířov, který přijel dost sebevědomě, protože v prvním kole turnaje porazil náš B-dorost 5:0 což vedlo kluky k odvetě. Do tohoto zápasu nastoupilo šest nových hráčů, kteří se rvou o místo v sestavě, a to se projevilo i na kvalitě hry celého týmu. Po velmi dobrém výkonu v prvním poločase na tabuli svítilo skóre 7:0 v náš prospěch, což byla vizitka naší hry. Do druhé půlky zápasu pak naskočili další hráči, kteří soupeře nešetřili za což hovoří konečný výsledek 12:0. V turnaji pokračujeme další víkend v neděli, kdy se B-dorost střetne s Bohumínem v 9:00 a v 13:00 A-dorost s Brušperkem. Turnaj zatím probíhá dle plánu až na jednu černou kaňku, kdy se nám vážně zranil brankář B-dorostu Bittner, kterému touto cestou přejeme brzké uzdravení.

MSK Orlová "A" : Bohumín 3:1 (Kadlíček, Vašátko, Gellnar)
MSK Orlová "A" : MFK Havířov 12:0 (Gellnar 4, Vašátko 4, Motloch, Nguyen, Krištofík, Holoubek)
MSK Orlová "B" : MFK Havířov 0:5
MSK Orlová "B" : Brušperk 1:12 (Škatula)