en-STARŠÍ PŘÍPRAVKA MSK SE NA ÚVOD NOVÉHO ROČNÍKU PŘEDVEDLA NA VÝBORNOU

Ve velice dobrém utkání se zdatným soupeřem se nově rodící starší přípravka ukázala v dobrém světle. Tandem trenérů Kalemba-Malík měl k dispozici úplně nový tým oproti loňsku. Několik kluků přešlo do starší kategorie a naopak se na soupisce objevila nová jména. Přesto družstvo působilo sehraně. Vynikající příhravky, dobře organizovaná obrana a především fantastické výkony brankáře Andla. Tomu se předpovídá velká fotbalová budoucnost.

Stav utkání se měnil nádhernou brankou již ve 2. minutě. Kanonýr Stoszek vypálil z poloviny hřiště a vymetl šibenici. Po úvodní brance se oba týmy soustředili na obrannou činnost. Až ve 20 minutě se podařilo domácímu Radzikovi zvýšit na 2:0. Bohužel kvůli menší nekoncentrovanosti euforie z dvoubrankového vedení netrvala dlouho. V rozmezí 21-23 minuty přišli hosté rovnou s dvojitou odpovědí. První poločas tak skončil nerozhodným stavem 2:2.

2. poločas byl pod taktovkou MSK. Ve 32 minutě se domácí družstvo ujalo vedení nádhernou dorážkou Bugela. Pak nás několika fantastickými zákroky podržel brankář Andl. Navíc Radim má velice dobrou rozehrávku a tak nikoho neudivilo, že po jeho rozehrávce v závěru zápasu padla branka na 4:2. Autorem gólu byl Filip Otýpka, který si pěkně zpracoval přihrávku a překonal bezmocného brankáře Interu. V nastaveném čase pak Marek Pytlík uzavíral na nádherných 5:2.

Chlapcům ze starší přípravky a jejich trenérům moc gratulujeme a přejeme další krásné úspěchy!