Ve dnech 07. - 11.02.2018 proběhlo soustředění Městského sportovního klubu Orlová - oddílu ženského fotbalu v Krásné na Turistické základně DDM Orlová.

V dalším utkání na turnaji, které se neslo v duchu derby na sebe narazil tým Orlové "A" a družstvo Orlové "B". "A" tým jasně dominoval a Orlovské béčko odolávalo až do 16. minuty. Sami si sice vlastencem otevřeli brankový účet, ale i přes narůstající brankový rozdíl odvedli sympatický výkon, za který si všichni zaslouží pochvalu.

Mladší žáci MSK ORLOVÁ se zúčastnili od 1. do 4. února 2018 mezinárodního halového turnaje na Slovensku v Prešově. Je to tradičně silně obsazený turnaj. Účastní se 155 týmů z 15 zemí a několika věkových kategorií.

Možná jste je už zahlídli, jsou tři a přišli sem hrát fotbal. Nejnovější akvizice orlovského fotbalu. Sako, Bony a Kolo - tři hráči tmavé pleti přišli posílit řady FK Slavia Orlová. Hamed Sako osmnáctiletá posila z Itálie, Guehi Wilfried, kterému spoluhráči říkají Bony podle Wilfrieda Bonyho je nejstarší z trojice, je mu 22 a přišel z Paříže a Yoli...

První zápas zimního turnaje o pohár starosty města Orlové jsme nastoupili proti týmu Bohumína, s nímž hrajeme i v soutěži, takže bylo jasné že se oba soupeři dobře znají a dalo se očekávat, že půjde taky o prestiž a snahu nám vrátit porážku z mistráku. První poločas se hrála vyrovnaná partie na obou stranách až v tom druhém se začala...

V sobotu 20.1.2018 se Mladší žáci MSK Orlová zúčastnili halového turnaje v malé kopané v Ostravě.