Městský sportovní klub zve všechny fanoušky fotbalu do sportovního areálu města Orlové, kde se v neděli 26. srpna odehrají utkání mužů, žen a dorostu. Přijďte fandit s námi!

Finále mistrovství světa definitivně oznámilo konec fotbalové sezóny. Pro fanoušky to znamená okurkovou sezónu a dlouhé čekání na nové zápasy. Činovníci okolo kopané, nic takového nezažívají. Příprava nového ročníku je pro ně v plném proudu. Jedním takovým je Bronislav Schimke, který u Městského sportovního klubu Orlová působí jako administrátor a...

Ve dnech 07. - 11.02.2018 proběhlo soustředění Městského sportovního klubu Orlová - oddílu ženského fotbalu v Krásné na Turistické základně DDM Orlová.

V dalším utkání na turnaji, které se neslo v duchu derby na sebe narazil tým Orlové "A" a družstvo Orlové "B". "A" tým jasně dominoval a Orlovské béčko odolávalo až do 16. minuty. Sami si sice vlastencem otevřeli brankový účet, ale i přes narůstající brankový rozdíl odvedli sympatický výkon, za který si všichni zaslouží pochvalu.