10. kolo MSDŽ-A jsme odehráli na domácím hřišti proti lídrovi soutěže z Loděnice, který ještě nepoznal hořkost porážky a dokonce zatím neztratil ani jediný bod. Na jaře jsme na hřišti soupeře prohráli vysoko 10:1.

V neděli 2.3.2019 jsme se zúčastnili halového fotbalového turnaje žen O pohár tygra v Horním Benešově, který pořádal fotbalový klub Jakartovice. Turnaje se mimo nás a pořádajícího týmu zúčastnila Loděnice, Horní Bečva, Vítkovice, Nové Sady a Brušperk. Turnaj byl rozdělen do dvou základních skupin, hrálo se 1x15 minut 4+1.

Zpětně bychom se rádi pochlubili úspěchy našich starších žáků. Ti na domácím turnaji vyhráli skvěle zlatou příčku. Pod vedením trenéra Emil Richter si tým odnesl nejen nejvyšší příčku, ale také ocenění nejlepšího střelce, kterou získal Martin Sobek. Druhý tým Orlové obsadil 8. příčku, kdy tým nižší věkové kategorie pod vedením Martina Velkého více...

Fotbalovým fanouškům jistě neuniklo, že umělá tráva v Orlové se stala dějištěm největšího zimního turnaje v Česku - Zimní TIPSPORT ligy.

Naše práce nese kýžené ovoce. MSK Orlová a FK Slavia Orlová budou v lednu 2019 pořádat skupinu nejlépe obsazeného zimního fotbalového turnaje v České republice TIPSPORT LIGA 2019.

Premiérový mistrovský zápas ženského týmu fotbalu Městského sportovního klubu Orlová v MSDŽ-A se odehrál před domácím publikem ve sportovním areálu města Orlová od 12:30 hod. dne 09.09.2018.

Ve velice dobrém utkání se zdatným soupeřem se nově rodící starší přípravka ukázala v dobrém světle. Tandem trenérů Kalemba-Malík měl k dispozici úplně nový tým oproti loňsku. Několik kluků přešlo do starší kategorie a naopak se na soupisce objevila nová jména. Přesto družstvo působilo sehraně. Vynikající příhravky, dobře organizovaná obrana a...