Naše práce nese kýžené ovoce. MSK Orlová a FK Slavia Orlová budou v lednu 2019 pořádat skupinu nejlépe obsazeného zimního fotbalového turnaje v České republice TIPSPORT LIGA 2019.

Premiérový mistrovský zápas ženského týmu fotbalu Městského sportovního klubu Orlová v MSDŽ-A se odehrál před domácím publikem ve sportovním areálu města Orlová od 12:30 hod. dne 09.09.2018.

Ve velice dobrém utkání se zdatným soupeřem se nově rodící starší přípravka ukázala v dobrém světle. Tandem trenérů Kalemba-Malík měl k dispozici úplně nový tým oproti loňsku. Několik kluků přešlo do starší kategorie a naopak se na soupisce objevila nová jména. Přesto družstvo působilo sehraně. Vynikající příhravky, dobře organizovaná obrana a...

Městský sportovní klub zve všechny fanoušky fotbalu do sportovního areálu města Orlové, kde se v neděli 26. srpna odehrají utkání mužů, žen a dorostu. Přijďte fandit s námi!

Finále mistrovství světa definitivně oznámilo konec fotbalové sezóny. Pro fanoušky to znamená okurkovou sezónu a dlouhé čekání na nové zápasy. Činovníci okolo kopané, nic takového nezažívají. Příprava nového ročníku je pro ně v plném proudu. Jedním takovým je Bronislav Schimke, který u Městského sportovního klubu Orlová působí jako administrátor a...