en-JUDOVÍKEND

18/06/2018

Městský sportovní klub Orlová uspořádal pro své děti v oddílu juda víkend plný zdravého sportu, super zábavy a zajímavých poznatků.

Městský sportovní klub je zaměřen především na děti a mládež, proto nemohl chybět u pořádání dne dětí. 1. června u Domu dětí a mládeže se mohly děti pobavit na několika stanovištích MSK a nejen to. Pro děti z judoškolek MSK uspořádalo zakončení půlročního kurzu, tentokrát pod širým nebem. Turnaj MINIjudistů se konal už podruhé.

V sobotu se judisté MSK Orlová zúčastnili krajského přeboru dorostenců a mužů v Ostravě. Po delší době se na tatami objevil jako závodník Tomáš Heczko mladší a obsadil krásné 2 místo v kategorii mužů. Na stejném místě se usadil i Honza Strakoš v dorostencich.

MSK Orlová a Judo Club Orlová pořádají již druhý ročník turnaje přípravek v judu.
Přijděte se podívat na netradiční atmosféru soubojů juda, a to na zimní stadion ve městě.

3. - 4. 2018 se v hale Podvinný mlýn v Praze konal Evropský pohár v Judu. Na turnaj se sjela nejen evropská reprezentační špička, ale vzhledem k tomu, že turnaj byl Open, přijel také současný mistr světa Naohisa Takató. Z české elity nechyběl především Lukáš Krpálek, jehož cílem bylo vybojovat zlato. Bohužel byl v semifinále poražen a odnesl si...

Oddíl juda Městského sportovního klubu Orlová se o víkendu 17. - 18. února účastnil v rámci Českého poháru Judo Grand Prix v Atletické hale v Ostravě. Této velké akce se účastnilo cca 1600 závodníků a závodnic z 13 zemí a věkového rozmezí od 13 do 23 let.

"Tuto otázku si občas pokládám i sám sobě. Jsem člověk, který má rád práci, neumím nic nedělat. Vždycky říkám, že si jednou ponesu svou vlastní rakev. Představa, že nemůžu nic dělat je hrozná. Mám rád práci, mám rád sport a mám rád život. Tomáš Heczko je člověk, který se ubrání početní přesile, ale zároveň se rozbrečí u romantického filmu."