bruslení-informace

Kurz výuky bruslení na ledové ploše
Cílem kurzu je seznámení se základy techniky bruslení na ledové ploše. Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem jak kvalifikovaných trenérů, tak organizačních pracovníků jsme byli schopni vytvořit metodický plán, dle kterého děti zábavnou formou provázíme jejich prvními krůčky na ledě. Postupujeme podle vyspělosti dětí, s nácvikem některých prvků začínáme dříve, nebo naopak některé vynecháváme a později se k nim vracíme.
Celá výuka probíhá na zimním stadiónu ve sportovním areálu města Orlové, výhradně v dopoledních hodinách pondělí až čtvrtek.
V rámci tréninkové hodiny, která trvá 45 minut, se děti budou učit jízdu vpřed, zastavení, vstávání z ledu, jízdu v zatáčkách a další techniky na bruslích, a to vše formou zábavných cvičení a her. Závěr hodiny je vždy vyhrazen také pro individuální volno na ledové ploše.
Dětem nabízíme možnost zapůjčení bruslí (v případě zájmu také doprovodu – musí se však hlásit min. den před výukou). Nabízíme také ochranné přilby s obličejovým výpletem. Po celou hodinu se dětem věnují zkušení trenéři ledního hokeje, a to v adekvátním počtu dle nahlášených dětí na výuku.

Cena kurzu na jedno dítě:
Škola s dopravou (škola-zimní stadión-škola) – 65 Kč/dítě/výuková hodina
Škola bez dopravy – 40 Kč/dítě/výuková hodina
Minimální počet pro zajištění autobusové dopravy je 15 dětí na každou výukovou hodinu. Počet výukových hodin si škola stanoví sama, doporučujeme však využití min. 5 lekcí, aby si děti osvojili úplné základy pohybu na ledě. Harmonogram kurzu je konzultován na základě poptávky po výuce a je domlouván s každou školou individuálně. Fakturace za kurz probíhá dle domluvy se školou – měsíčně/po skončení výukových hodin.
Pro řešení registrace školy do kurzu, autobusovou dopravu a harmonogramu docházky do kurzu prosím kontaktujte odpovědného pracovníka:

Jiří Pavlát – šéftrenér MSK Orlová
732 780 503
jiri.pavlat@msk-orlova.cz

Fakturace, smlouvy a objednávky:
Veronika Bogoczová – administrativa MSK Orlová
603 346 436
veronika.bogoczova@msk-orlova.cz