Sobota byla pro naši hokejovou přípravku velice úspěšnou

Nejprve při ranním tréninkovém zápasu proti sobě nastoupily děti, které ještě nehrají tak dlouho, pro některé to byl dokonce první zápas a velice si to užily. Zápasu se účastnily děti od 4 do 7 let.
Následně na Orlovský stadion stadion dorazily týmy HC Opava a AZ Havířov, do těchto zápasů už zasáhly děti starší ročníků 2016 a 2017 rozložené do A,B týmů. Celkem týmy A,B dohromady odehrály 4 utkání a ve všech dominovaly. Soupeře jsme přestříleli a na konci se vždy mohli hráči MSK Orlová radovat. Děti udělaly za tuto sezónu obrovský pokrok, především díky přístupu a poctivé docházce na jednotlivé tréninky. Na druhou stranu je čeká stále spousta další práce.
Celkem jsme za sobotu zapojili do ostrých i tréninkových zápasů přes 40 dětí.
Děkuji všem rodičům, kteří děti aktivně podporují v jejich cestě za hokejovými zážitky.
Trenér: Grepl, Kosík, Kopřiva, Klupa, Štebel

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek