3. a 4. třída zakončila sezónu domácím turnajem.

V neděli proběhl první hokejový turnaj tohoto roku. Hokejového klaní se zúčastnilo 14. celků a nechyběly ani týmy ze Slovenka a Polska. Hráči měli možnost poměřit síly i s kluby se kterými se během sezóny nepotkají, díky tomu to je pro hráče vynikající zkušenost. Tímto bych chtěl poděkovat dětem za jejich snahu a pílí v turnaji a taktéž rodičům za organizační pomoc, bez které by to nešlo.
Trenér: Pytlík
Skupina A(2014)
1 – 🥇🏆Dukla Trenčín
2- 🥈Moravská Třebová
3- 🥉Berani Zlín
4- Dubnica N/V
5 – MSK Orlová A
6- Nový Jičín
7- Uničov
Skupina B(2015)
1- 🥇🏆Oceláři Třinec
2-🥈 Nový Jičín
3 – 🥉Polonia Bytom
4- Uničov
5- Uherské Hradiště
6- MSK Orlová B
7- HK Karviná

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek