HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO🤩. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu nebylo ani v neděli. V prvním duelu se proti sobě utkaly o 5. místo týmy Vampires a Grizzly Havířov. Vampires si zápas pohlídali a berou tak v letošním ročníků 5. místo. Zápas o 3. místo přinesl velmi napínavou podívanou, kdy se v zápase utkali dva týmy, které byly po základní části na prvním a druhém místě tabulky. Utkání Legio VS. Draci bylo velice vyrovnané, a o vítězi nebylo jasné do posledních minut utkání. Legio však bylo v koncovce úspěšnější a díky tomu se letos umístili na 3.místě. Finálový zápas patřil celkům Horní Suchá a Barani, kteří se proti sobě utkali o prvenství v letošním ročníků. Zápas měl všechny parametry velkého finále. Přetahovaná o vedení, silné emoce, krásné hokejové akce to vše mohli diváci na zimním stadionu vidět v nedělním velkém finále ligy HFLO. Radost však na konci zápasu může mít pouze jeden tým a tím šťastnějším se stali Orlovští Barani. Všem týmům děkujeme za parádní sezónu a Baranum Gratulujeme k jejich výhře v letošním ročníků HFLO. Těšíme se na vás v následující sezóně.
Umístění:
1 – 🏆 Orlovští Barani
2 – 🥈Horní Suchá
3 – 🥉Legio Ostrava
4 – Draci
5 – Vampires
6 – Grizlly
 
 

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek