Trenéři MSK s repre WU14

V pondělí 15.1.2024 absolvoval tým výběru dívek OFS Karviná WU14 svůj první kontrolní trénink v roce 2024. Tentokrát se reprezentační výběr okresu Karviná, sešel ve sportovní hale Kovony Karviná, kde se pod dohledem managera OFS O. Hanzla a trenérů M. Širokého (MSK) a R. Zábranského (MSK), připravoval na první halový turnaj výběrů OFS našeho kraje v letošním roce. Dívky čekal náročný a bohatý tréninkový program, kde si osvojovaly, další technické a fotbalové dovednosti, od průpravných cvičení a průpravných her, až po herní cvičení. Novinkou byl i brankářský trénink, pod dohledem trenéra V. Czaiczkého, který má na starost brankářské naděje v MSK Orlová a jeho trénink, byl pro obě brankářky výběru, velkým přínosem. První trénink OFS WU 14 v tomto roce se i přes marodku některých hraček vydařil a splnil svým náročným profesionálním přístupem všech trenérů a aktérek, svůj účel. Po skončení tréninku se ještě trenéři sešli k poradě, kde padla konečná nominace výběru WU 14 na důležitý domácí turnaj, který se uskuteční v hale Kovony Karviná v úterý 23. ledna od 9:00 hod, pod záštitou OFS Karviná. Nominované dívky, své reprezentační pozvánky, dostanou oficiální cestou přes OFS Karviná. Poděkování patří také MSK Orlová za zapůjčení všech sportovních pomůcek, míčů a zajištění dopravy a v neposlední řadě, Radkovi Štáblovi za výpomoc při organizaci akce.
Trenér: Zábranský

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek